Запрошуємо до школи!

 

Шановні батьки  та  любі  наші першокласники  !

Скоро 1 вересня.  Школа  гостинно відчиняє  перед  вами двері. В 2018-2019 навчальному році перший клас навчатиме вчитель вищої категорії Поліщук Тетяна Борисівна, досвідчений педагог ,за плечима якого 33 роки педагогічного стажу.

ласкаво просимо до школи

Чому і як будуть вчити в 1му класі

Шановні батьки першокласників !

З 1 вересня 2018 року розпочинається впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 87 від 21.02.18 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти».

Оскільки період навчання дитини в початковій школі є початком особливої навчальної діяльності, яка вимагає від дитини не лише значного розумового напруження, а й більшої фізичної витривалості, вольових зусиль, новий зміст Державного стандарту укладений відповідно до мети початкової школи з урахуванням пізнавальних можливостей і потреб учнів початкових класів, визначає зміст загальної початкової освіти, спрямовує навчально-виховний процес на формування і розвиток духовно-моральних та інтелектуальних цінностей молодших школярів.

Що потрібно першокласнику


Що потрібно майбутньому першокласнику:

 

 1. Шкільна форма.
2. Спортивна форма.
3. Спортивне взуття.
4. Змінне взуття.Альбом і фарби (гуаш і акварелі).
5. Пензлики для малювання (2шт).
6. Кольорові олівці та фломастери.
7. Кольоровий папір, кольоровий картон.
8. Ножиці із закругленими кінчиками.
9. Клей ПВА.
10. Пластилін, дощечка із стеками.
11. Папка для праці (за бажанням).
12. Конструктор будь-який.
13. Зошити (10 в косу лінію, 10 в клітинку).
14. Обгортки для підручників та зошитів.
15. Папка для зошитів.
16. Пенал (2 ручки, простий олівець, лінійка, гумка). 

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Від п'ятилітньої дитини до мене тільки крок, від новонародженої до п'ятилітньої — величезна відстань.

Л.Толстой

Дай руку, першокласнику!

Добрий день, дорогий першокласнику!

Домарацька А.І.Я твоя перша вчителька. Звати мене  Антоніна Іванівна. Поздоровляю тебе - ти  ідеш у школу. Сподіваюсь, що ми з тобою станемо добрими друзями. Ти товаришуватимеш з дітьми в класі. Школа у нас велика. Ти уже дорослий, і тому сам повинен знайти свій клас. Запам'ятай, як це зробити. Як тільки піднімешся по сходах головного входу, побачиш стрілки. Стеж за ними, і вони приведуть тебе в твій клас. На дверях його намальована ластівка. А якщо все таки заблудишся - не бійся, тобі допоможуть знайти дорогу старші учні, які чергуватимуть у коридорі. Я чекатиму на тебе в класі, буду рада з тобою познайомитися.

Твоя перша вчителька.