Дай руку, першокласнику!

Добрий день, дорогий першокласнику!

Домарацька А.І.Я твоя перша вчителька. Звати мене  Антоніна Іванівна. Поздоровляю тебе - ти  ідеш у школу. Сподіваюсь, що ми з тобою станемо добрими друзями. Ти товаришуватимеш з дітьми в класі. Школа у нас велика. Ти уже дорослий, і тому сам повинен знайти свій клас. Запам'ятай, як це зробити. Як тільки піднімешся по сходах головного входу, побачиш стрілки. Стеж за ними, і вони приведуть тебе в твій клас. На дверях його намальована ластівка. А якщо все таки заблудишся - не бійся, тобі допоможуть знайти дорогу старші учні, які чергуватимуть у коридорі. Я чекатиму на тебе в класі, буду рада з тобою познайомитися.

Твоя перша вчителька.

 

 Щоб  бути  успішним  дотримуйся таких правил:

Правила для першокласників.

1.  Не забирай чужого, але й не все своє віддавай.

2.  Попросили – дай,  намагаються  відібрати -  старайся  захищатися.

3.  Не ображайся без причини.

4.  Сам ні до кого не приставай.

5.  Коли кличуть гратися — йди, не кличуть — по­проси, цього соромитися не слід.

5.  Грайся чесно, а якщо керуєш грою — не обра­жай інших.

6.  Не дражнися, не хникай, не вимагай нічого. Ні­коли двічі не проси. Не будь    ябедою.

7.  Через оцінку не плач, з учителями не сперечайся і не ображайся. Робити уроки потрібно завжди, тоді й оцінки будуть гарні.

9.  Не будь ніколи замазурою — таких не люблять.

10.         Частіше кажи: давай дружити, давай разом гу-
ляти. І завжди в тебе будуть  друзі

Юний друже! Наш  дружній  професійний педагогічний   колектив  чекає на тебе,  а  найбільше  твоя вчителька -  Домарацька  Антоніна  Іванівна,  яка  вже  давно готується до  зустрічі з тобою. Тобі  буде  легко  навчатись,  бо вона  має неабиякий  досвід роботи - 27  років  вчить  та виховує  дітей.

Домарацька Антоніна Іванівна  має  базову   спеціальну педагогічну освіту за спеціальністю вчитель  початкових класів  працює   у Козирській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів з 1985 року вчителем  початкових класів.

Антоніна Іванівна  має кваліфікаційну категорію «спеціаліст »  та звання  «Старший  вчитель».

У 2012  році підвищила кваліфікацію у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти на очних  курсах та захистила  курсову роботу « Формування вміння вчитися на уроках математики в початковій школі.».

Значну увагу приділяє питанням становлення особистості дитини, її інтелектуальному, соціальному та фізичному розвитку. Дуже доброзичлива і тактовна людина, яка передає    не  тільки свої  знання  і  вміння    своїм  вихованцям,  а всю теплоту свого серця.

Учні Антоніни Іванівни  є учасниками ІІ туру учнівських олімпіад, та їх переможцями. 2010-2011 навчальному році два учні стали переможцями ІІ етапу:  Голян  Анастасія (1 місце - математика), Остапчук Максим (2 місце – українська мова).

До зустрічі у школі, першокласнику!

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити