Добро і милосердя

волонтерство

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство.В основі будь-якого волонтерського руху старий як світ принцип: хочеш відчути себе людиною – допоможи іншому. Цей принцип зрозумілий і близький всім тим, кому знайоме почуття справедливості, хто розуміє, що зробити життя суспільства краще, можна тільки спільними зусиллями кожного з його членів. Саме роздуми над цими питаннями і наштовхнули нас на створення в нашій школі волонтерського загону,який діє вже шість років, хоча його склад змінюється.

 

Волонтерський загін було створено з метою виховання почуття доброти, милосердя, співпереживання, надання допомоги тим, хто її потребує, сприяння участі молоді у вирішення нагальних проблем, що постали перед суспільством та окремими категоріями людей, звернення уваги громадськості на проблему піклування про літніх людей.

Цільова аудиторія (кому саме надається допомога):

-ветерани війни, учасники бойових дій;

-люди похилого віку;

-учителі-ветерани; 

-діти-сироти;

-малозабезпечені сім’ї;

-сім’ї, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. 

Від волонтерської діяльності ми отримуємо велике моральне задоволення, усвідомлюємо, що в наших силах здійснювати громадську підтримку людям похилого віку, ветеранам. У ході роботи у нас збільшується коло спілкування, знаходяться друзі – однодумці, ми набуваємо нових практичних навичок, вміємо співчувати людям. Та й увагою районного керівництва не обділені. Два роки поспіль приймаємо участь у  районному конкурсі. Того року були другими, а цьогоріч наші старання були оцінені і ми посіли І місце серед волонтерських загонів району. Приємно було почути слова вдячності від голови Очаківської райдержадміністрації Самоукова С.В., який, до речі, теж є волонтером, і ще раз відчути, що робимо потрібну справу.

Від вдячних ветеранів ми також неодноразово отримували подяки та вітання. Так буває коли за справу беруться справжні професіонали і роблять діло від щирого серця.

 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити