Бережіть природу і мову

 

  Бережіть природу і мову…

Бережіть природу і мову,

Щоби справжніми бути людьми,

Пісню мами, її колискову,

Що уперше почули дітьми.

Все робіть, щоб річки не міліли,

І ліси хай піснями звучать,

І щоб мовою рідною вміли

Україну свою прославлять.

  Такими гарними рядками розпочалася святкова лінійка, присвячена Дню української писемності та тижню мови, яка пройшла в Козирській ЗОШ 7 листопада. Далі звучала прекрасна пісня «Діти України – квіти України» і був запальний український танок.

 

  Всі учасники цього заходу закликали присутніх любити і шанувати рідну мову, берегти і збагачувати цей найдорожчій скарб,передавати нащадкам наше пісенне диво.

  8 листопада учні ознайомилися з книжковою виставкою «Яке прекрасне українське слово!» та з кращими роботами-малюнками на тему:»Наша мова – диво калинове.»

9 та 10 листопада школярі за віковими категоріями знайомилися з презентацією «Таким ось був наш перший алфавіт» та «Мова-цілюще джерело.»

11 листопада відбулася зустріч в літературній вітальні, на якій учні середніх класів читали поезії на тему «Мова – повновода ріка…» А в кінці тижня дітей чекали грамоти і подяки, які одержали: Шпак Альона, Сафронова Анастасія та Анна, Каленюк Аріана, Шмельова Дар’я та багато інших дітей.

  Такі заходи спонукають дітей зростати духовно, не бути байдужими до словесності, і тоді буде жити і милувати покоління українська мова.

                                                               Вчитель української мови та літератури Жукова Надія Павлівна

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити