Тиждень зарубіжної літератури та російської мови

Тиждень  зарубіжної  літератури  та  російської  мови   в          

                               Козирській  ЗОШ   I – II  ступенів               

   Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік з метою сприяння розвитку продуктивного мислення ,стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку,сприяння самовираження особистості, розвитку і підтримки творчої діяльності школяра, виявлення рівня ерудиції, підвищення інтересу до вивчення предметів у Козирській ЗОШ з 12 по 16 грудня був проведений Тиждень зарубіжної літератури і російської мови.

   Учителі зарубіжної літератури і російської мови Величко Раїса Степанівна і Поух Оксана Анатоліївна з метою виховати повагу до літературних та культурних традицій народів світу, навчити самостійно працювати з додатковою літературою, висловлювати та відстоювати власну думку, формувати естетичні смаки спланували та провели ряд заходів, в яких брали участь учні 5–11 класів.

   Літературні та мовні теми Тижня зарубіжної літератури та російської мови висвітлювалися у виставках, на уроках та в позаурочний час.

   Упродовж тижня гостями наших заходів були казкові та літературні персонажі. В понеділок на загальношкільній лінійці всі учні школи мали можливість ознайомитися із планом проведення тижня та одержати  завдання.

   «Життя починається з дитинства,а література з казки»,- стверджували великі. Учні 5 класу здійснили уявну подорож у чарівний світ казок. Для них був проведений літературознавчий захід «Скільки народів – стільки казок. Чарівними стежками літературної казки».

 

   Для учнів 6 класу - літературознавча вікторина «Казок чудовий хоровод». Також школярі 5 – 6 класів мали можливість насолодитися переглядом улюблених мультфільмів за мотивами казок відомих світових казкарів. На протязі тижня була організована виставка дитячих малюнків« Сторінками улюблених книг».

   Для учнів сьомого класу проведена вікторина «Світ літератури», а також літературний турнір «По сторінках зарубіжних творів». Учні 8 класу розгадували вікторину «Скарбниця мудрості», де показали свої знання з теми «Фольклор», а також - вікторину «Античність - колиска світової літератури». Для дев’ятикласників була проведена інтелектуальна гра «Знаємо російську мову», для шестикласників - «У Країні фразеологізмів». Кращими знавцями були Кушнір Катя (6 кл.), Сафронова Настя (6 кл.) ,Остапчук Максим (9 кл.), Єгоров Герман (9 кл.).

   Учням одинадцятого класу була представлена презентація «З Україною в серці. Україна в житті і творчості зарубіжних письменників», матеріали якої дали змогу учням зрозуміти роль України в історії розвитку світової спільноти, а представлена літературна карта України дала змогу уявити як багато тих пам’ятних місць, де в різні часи перебували видатні митці слова,які цікавилися самобутньою культурою та героїчною історією українського народу, милувалися чудовими краєвидами, які надихали їх на неповторну творчість. 

   За активну участь у Тижні зарубіжної літератури і російської мови Грамотами нагороджені Шпак Альона (5клас), Волкова Ангеліна (6клас), Ходюк Вероніка (8 клас), Драгуновська Альона (8  клас), Шимкова Вікторія (8 клас).

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити