«Зробимо Україну чистою»

Глобальна пробле¬ма збереження екології наразі існує не тільки у нашому селищі, районі, а й в усьому світі. 

Кожен мешканець свого населеного пункту, кожна родина повинні намагатись зберегти екологію на нашій «блакитній планеті». Навіть найпростіша акуратність під час відпочинку – це вже велика справа. Погодь¬теся, що приємно милуватись чистими гарними вулицями чи проводити вільний час в парку, на узбережжі річки. Але ж їх чистота і благоустрій за¬лежить від кожного з нас. І хоч більшість людей, ми в цьому переконані, люблять і бережуть природу, але мовчазно опускають голови, коли «гадить» приїжджий турист, сусід чи знайомий. А потрібно зробити зауваження та дорікнути за погане ставлення до довкілля. Шановні мешканці Очаківського краю, давайте не будемо забувати, що саме від нас залежить те, в якому середовищі ми живемо. 

 Тому щорічно учні та вчителі Козирської ЗОШ І-ІІІ ступенів приймають активну участь у кампанії із благоустрою та озеленення, як пришкільної території так і впорядкування території населеного пункту.

Протягом квітня 2017 року відбулися акції «За чисте довкілля», «Зробимо Україну чистою». В жовтні щорічно приймаємо участь в акції «День Чорного моря», приводимо у належний стан обеліски загиблим солдатам. В рамках цих акцій прибрано від побутового сміття місцевий ліс, узбіччя дороги, узбережжя Південного Бугу та висаджено 10 дубочків, 30 фруктових дерев та квіти (іриси, мальви, петунії, нарциси, чорнобривці, тюльпани, майори тощо).

Шановні односельці та гості нашого краю закликаємо вас приєднуватись до щорічних акцій і пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити