Ми діти твої, Україно!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

1 червня в Козирському сільському клубі пройшло свято до Міжнародного дня захисту дітей. В залі панувала весела та святкова атмосфера завдяки вокальним колективам Козирського клубу «Веселка», «Карамельки», «Барбариски», «Василечки», хореографічному колективу «Барви» та загону «Сімейка» з пришкільного табору «Барвистий віночок» при Козирській ЗОШ І-ІІІ ступенів, які підготували святкову концертно-ігрову програму «Ми діти твої Україно!», а також на свято були запрошені дітки з дитячого садочку «Колобок».

 

Учасники святкового дійства отримало багато позитивних вражень від перегляду концертної програми, від спілкування із друзями та однолітками. Діти співали пісні, танцювали, грали в ігри. 

Програма була побудована так, що цікаве для себе знайшли , як малеча, яка була присутня на святі разом зі своїми батьками, так і діти дошкільного та шкільного віку.

Але що за свято для дітей без солодощів та морозива. Завдяки місцевим підприємцям Свіщенку Олександру Вікторовичу, Котову Ігорю Олександровичу та Яворській Ярославі Володимирівні у дітей було справжнє свято з солодкими цукерками та морозивом. Ми щиро вдячні Вам за підтримку в проведенні свята.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

І.Сабодаха, завідуюча Козирським СК

О.Крикуненко – начальник пришкільного табору

«Барвистий віночок» при Козирській ЗОШ

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити