День Знань – свято і дорослих, і дітей

 

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Кожне місто і село ранком цього дня дихає хвилюванням і радістю, розквітає дитячими посмішками. І саме таким  ясним осіннім промінчиком постукало свято у вікна всіх школярів, запрошуючи їх до школи.   Освітяни і батьки, любі школярі,  це наше свято! Усі ми, від першокласника до старшокласника, відзначаємо нині початок нового навчального року.
Ось і Козирська  школа  світиться щастям, бо на її поріг вернулися діти.  Першого вересня   наша дружня шкільна родина приймає у свої обійми 14 першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих , адже саме вони будуть прославляти школу творчими досягненнями, спортивними рекордами, найкращими знаннями. З найщирішими побажаннями прийшли привітати дітей та вчителів гості: голова Очаківської РДА – Самоуков С.В., голова Козирської сільської ради – Драгуновська Т.О. Традиційно першачки отримали подарунки від народного депутата ВРУ Козиря Б.Ю, а вчителі  були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Очаківської РДА, це: Поліщук Т.Б., Жукова Н.П. Гетманенко З.О., Поух О.А.
 Від імені батьків до першої вчительки , а також до першачків звершулася  мама Чебан С.Ю.  і побажала радісного та щасливого життя на новій шкільній стежині. В цю мить в мирне блакитне небо піднялися кульки з дитячими мріями.
І ось пролунав довгоочікуваний перший дзвінок, який покликав школярів на перший урок. Хай  цей навчальний рік принесе всім творчу наснагу, задоволення від навчання та співпраці батьків, вчителів та учнів.
                            Крикуненко О.С. – заступник директора з виховної роботи
 
 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити