Ми нащадки козацького роду…

Ми нащадки козацького роду…

В сучасних умовах національно – патріотичного виховання підростаючого покоління  набуває особливої актуальності, тому що воно викликане формуванням почуття любові та відданості Батьківщині, національної гордості, служінню своєму народові, розумінню та співпереживанню його історії  та культури, прагненню утвердженню у світі як високорозвиненої, конкурентоздатної нації, суспільства і держави.

 З метою формування свідомого нового українця , що діє на основі національних   цінностей в Козирській ЗОШ пройшло свято   присвячене Дню захисника України під  гаслом: «Ми нащадки козацького роду».

 

Між собою змагалися два курені «Хортиця» та «Чайка» у військово – спортивних випробуваннях. Отамани куренів мали можливість підготуватись і показати свою мужність, спритність, витривалість, міць та згуртованість під час проведення військово- спортивних змагань, які їм підготували вчителі фізичного виховання Величко С.П. та «Захисту Вітчизни» Голян В.А.

Між змаганнями козаків порадували своєю підтримкою хореографічний колектив «Барви»  художній керівник  Мацокіна О.О. Козирський СК.

В результаті напруженого двобою між куренями здобув перемогу курінь «Чайка» на чолі з отаманом Остапчуком М, учнем 10 класу.

Також на передодні свята було проведено ряд заходів присвячених Дню захисника Вітчизни:

-Мульткінозал «Як колись на Україні проживали козаки» + вікторина для учнів 1-4 класів

-Година цікавих повідомлень «Культура і традиції українських козаків» 5-7 класи

-Виховні години для 1-6 кл «Щоб козацька слава повік не пропала»

-Розучування та виконання козацьких пісень 6-7 кл

-Вікторина для учнів 5-11 кл  «Про життя козаків»

-Уроки Мужності 8-11 кл «Сила нескорених»

-Бібліотечна виставка присвячена  подвигам захисників Вітчизни.

 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити