Чорнобиль немає минулого часу

Чорнобиль не має минулого часу.

Чорнобильська катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

Чорнобильська аварія стала подією великого суспільно-політичного значення для всього світу. Підхід до інтерпретації фактів і обставин аварії змінювався з часом і повністю єдиної думки не існує досі.

В результаті аварії з сільськогосподарського користування виведено близько 5 млн га земель, довкола АЕС створено 30-кілометрову зону відчуження, знищені і поховані (закопані важкою технікою) сотні дрібних  населених пунктів і це далеко не весь список наслідків для людства.

Тому ми щорічно згадуємо про ці сумні сторінки нашої історії, наш обов’язок пам’ятати самопожертву людей, щоб їх смерть не була марною. І щоб людство завжди пам’ятало про наслідки своєї діяльності.

На виконання листа №294/01-17/02 від 16.04.2018 відділу освіти, молоді та спорту Очаківськох РДА  про відзначення 32-роковин Чорнобильської катастрофи в Козирській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів:

-Дидактична гра «Пожежа» 1-4 класи

-Бесіда «Порядок дій у надзвичайних ситуаціях» 1-4 кл

 

-Виставка фотоматеріалів «Козирчани – ліквідатори аварії на ЧАЕС»

-Тематичний урок «Чорнобиль не має минулого часу»

-Години-роздумів «Найбільша екологічна катастрофа сучасності» 

8-11кл.

-Бібліотечний урок «Увічнення пам’яті трагедії Чорнобиля в українській літературі ХХ століття».

-Конкурс дитячих малюнків для учнів 1-4 кл та плакатів 5-11 кл.

-Демонстрація роботи вогнегасника.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити