73-я річниця завершення Другої Світової війни

8 Травня - День Пам'яті і скорботи. Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всьо¬го світу війни.

  9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутний. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке.  

 

 Увесь народ став на захист Вітчизни. Країна перетворилася на величезний бойовий табір, охоплений єдиним поривом перемогти ворога, вигнати його з рідної землі, знищити фашизм. Неймовірну мужність, стійкість і героїзм виявив наш народ!

          Немає такого міста чи села, такого поля чи гаю, де б у жорстокій боротьбі не пролилася кров українських воїнів, де б не пролилися їхня могутність і відвага, адже кожен знав, що він захищає рідну землю, народ.

           Ми - українці! Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків у Другій світовій війні. Ми сьогодні шануємо  всіх живих,  і тих,  хто  пережив її, у кого й досі болять рани... Незабутнім залишиться для нашого села, школи подвиг наших  земляків

Крізь дощі і сніги, крізь роки і лихоліття говорять з нами ті, хто не посміхнеться сьогодні, не зустріне цю весну.

Кров’ю і пожежами котилась війна по нашій рідній землі 1418 днів. Один день війни… Чого він коштував – знає тільки той, хто пережив його, хто переживає його знову і знову все своє життя.

Біля братської могили тихо стоїмо,

І спогад приходить, мов тихе зітхання,

Пливе, наче вічність, здобута в бою

Хвилина мовчання.

Схилимо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю, увійшовши в безсмертя.

   

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити