Воїнам світла Миколаївщини присвячується

Зродились ми великої години,       
З пожеж війни і з полум'я вогнів - 
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гніті гнів на ворогів.  

Вашій увазі пропонується електронна версія книги "Воїни світла Миколаївщини" в створенні якої брав участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. На презентації книги він зазначив:"Разом зі щирим патріотом прокурором Тарасом Дунасом ми створили книгу "Воїни Світла Миколаївщини". Вона складається з історій про 151 загиблого військового з Миколаївської області. У цій книзі є малюнки дітей, батьки яких вже не повернуться додому. В цій книзі - розповіді про героїв, які загинули на сході країни, борючись за наш суверенітет. Я залишив місце, щоб цю книгу доповнювали батьки, родичі, побратими. Адже, на жаль, про деяких воїнів ми не змогли зібрати нічого, крім офіційної інформації. Тут, у цій книзі, вони всі - тут душі цих хлопців, завдяки яким ми маємо можливість перебувати тут, жити в мирній Миколаївщині".

 

"Схилімо голови  на згадку про героїв, які віддали свої життя за мирне майбутнє України. Вклонімось кожній українській родині, що втратила чоловіка чи сина, матір чи сестру. Вічна пам'ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну. Вічна їм слава.

Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру, більше ніж ми, українці. Справжній мир обов'язково настане на нашій землі. Забезпечити мир і перемогу може тільки боєздатна армія, і вона день за днем стає сильніша."

Слава українському війську!

Слава Збройним Силам України!

Слава українському народу!

Україні слава!

з виступу Петра Порошенка на урочистому Параді
з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

завантажити книжку "Воїни світла Миколаївщини"

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити