Зустріч з першим космонавтом України Леонідом Каденюком

31 січня ми мали за честь бути запрошеними на перше засідання обласної Відкритої студії «Україна космічна» на відзначення 150-річчя з дня народження В.І. Вернадського за участю Героя України, першого космонавта незалежної України Леоніда Костянтиновича Каденюка.

Враження від зустрічі та емоції просто переповнюють. Побачити та поспілкуватися з такою людиною випадає , напевне, раз у житті. Ми, звичайно ж, взяли автограф на пам’ять.

Треба бути справді особливою  та неординарною особистістю, щоб тебе, за твої якості, помітили з – поміж 3000 інших спеціалістів!

Але ми теж знаємо одну цікаву річ про нього (про це він не розповідав на зустрічі). В космос з собою Каденюк брав касету групи «Воплі Відоплясова», його улюблену.

А з почутого нас найбільше вразили, звичайно, подробиці з підготовки до польоту: 7 днів в ізоляції, 3 дні без сну, різні навантаження для організму… А вже в космосі, коли він перший раз поглянув у дзеркало, побачив, що його лице було червоне і видно було всі вени на шиї. Він відмітив, що в невагомості кров розподіляється рівномірно.

Ми, присутні в залі, задавали безліч питань, на які одержували змістовні відповіді. Час пролетів швидко, і не хотілося прощатися з нашим героєм. Поверталися ми додому задоволені і щасливі з надією, що колись, можливо, ще зустрінемось з Леонідом Костянтиновичем.

Назар Бараняк та Остап  Бараняк

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити