Здрастуй літо, табір до побачення!

«Земля – наш спільний дім,

Ми зростаємо у нім.

Табір цей ми всі обрали,

Та сюди ми поспішали,

Щоби кожен день радіти

І без діла не сидіти».

Ще не встиг стихнути передзвін останнього шкільного дзвоника як перед нами гостинно відчинив двері наш пришкільний табір «Барвистий віночок». Ми цілий рік чекали цієї зустрічі. З першого ж дня всі поринули у захоплюючий світ ігор, розваг та конкурсів.

Спочатку вихованці прагнули підготувати якомога цікавішу презентацію свого загону (всього їх було три – «Рижий Ап», «Дикуни» та «Посмішка») та прикрасити свою ігрову кімнату, а потім, як у вихорі…

Все промайнуло так швидко. За час відпочинку, яких тільки ролей ми на себе не приміряли, довелось навіть осягнути таїни кіномистецтва та режисури. А от коли влаштували перегляд знятих відеороликів, то радощам нашим не було меж, адже вдалося ! То ж справді кажуть в народі: «Очі бояться , а руки роблять!».

Протягом відпочинку у таборі ми дізналися багато нового і цікавого. Участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, піонерболу, шахів, тенісу, шашок, козацьких випробовувань, які проводились в рамках тижня фізкультури та спорту, наповнили нас енергією та силою. Підготовка та участь у дні туризму дала можливість багато чому навчитись, та ще й у винахідливості повправлятись. А от те, що творчість , як і досконалість не має меж, ми впевнились під час проведення Дня бантиків. Ото вже повеселились!

Знайшли час в таборі і для інтелектуальних розваг – позмагались в конкурсі ерудитів.

А після бурхливого відпочинку нас завжди чекав пресмачнючий обід. Тому ми хочемо подякувати тим, хто подбав про кошти на наші сніданки та обіди, і тим, хто їх з любов’ю готував.

Незчулися, як останній день наступив. Всі загони готували своєрідні звіти, бо на кращих чекали сюрпризи. Тому з запалом та енергією старалися всі.

Сердечно дякуємо працівникам Козирського сільського клубу, які щоразу допомагали нам в організації дозвілля.

До зустрічі, наш рідний табір, наступного літа.

Загін «Дикуни»

табору «Барвистий віночок»

Козирської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити