Все для розвитку дитини – Свято Врожаю.

Одне з головних завдань сучасної школи - розвиток особистості. Саме на це спрямована система виховної роботи школи. Створити кожній дитині можливості для розвитку її творчих здібностей - один із напрямів соціальних ініціатив Президента України, які ми намагаємося реалізовувати в повсякденному житті.

Під час проведення традиційного святa осені, яке відбулося 11 жовтня, кожен учень школи мав можливість проявити свій талант, свої здібності.

 

Синім птахом промайнуло гаряче літо - і з багрянцем калини непомітно прийшла осінь. Вона зачаровує нас красою, пригощає дарами. Цього року в нашій школі кожен клас до цього свята обрав собі якусь городню культуру і презентував її на святі. Це були і кумедні звірята з різних овочів, і вишукані овочеві букети, і просто гарні натюрморти. Фантазії дітей не було меж. Але особливої уваги заслуговує захист композицій. Це були і пісні, і гуморески, цікаві постановки, танці, пізнавальні віршовані розповіді При підготовці і проведенні свята кожному знайшлося заняття, кожен міг проявити себе, показати свої здібності.

Особлива подяка батькам, які приготували гарні костюми, від чого свято стало яскравим і барвистим як сама осінь. Пропонуємо ознайомитись з фоторепортажем зі свята.

Весела сімейка королеви полів

Царівна-жаба

Сеньйор-помідор

композиція з картоплі

композиція ромашки

композиція: життя на півночі

композиція з буряків

Гарбузова сімейка

букет нареченої

Дякуємо всім за участь.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити