Діти - майбутнє України

 Керуючись Програмою «Соціальні ініціативи Президента України, у тому числі новими соціальними ініціативами Президента України «Діти-майбутнє України» з метою підготовки учнівської молоді до дорослого самостійного життя  18 жовтня 2013 р у Козирській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція на тему: «Шляхи співпраці органів учнівського врядування з органами місцевого самоврядування», в якій взяли участь учні 7,8,9 класів. На конференцію запрошена голова Козирської сільської ради – Величко Раїса Степанівна.

 

 Заступник директора з виховної роботи Козирської ЗОШ – Крику ненко О.С. ознайомила присутніх з структурою шкільного самоврядування, основними функціями та завданнями учнівської республіки, обов’язками та правилами членів шкільного учнівського самоврядування,  регламентом роботи учнівської республіки.

 Величко Р.С.– сільський голова звернула увагу учнів на структуру органів місцевого самоврядування села, ознайомила з основними компетенція ми органів місцевого самоврядування, завданнями та функціями органів місцевого самоврядування, та напрямами співпраці учнівського і місцевого самоврядування;зокрема з питань охорони навколишнього середовища, виховання дбайливого ставлення до Батьківщини, природи, забезпечення громадського порядку та організації дозвілля молоді.

На завершення конференції учням рекомендовано:

•Тримати активну життєву позицію;

•Дотримання загальнолюдських моральних принципів;

•Подальша співпраця органів учнівського врядування з органами місцевого самоврядування.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити