На порозі вибору професій

Випускники всіх шкіл стоять на порозі нового етапу життя, від якого залежить їх майбутнє. Їм необхідно обрати той навчальний заклад, в якому вони зможуть отримати престижну якісну освіту, зробивши таким чином перший крок на шляху до успішного майбутнього.

В Козирській ЗОШ І-ІІІ ст. з метою профорієнтаційної роботи  проводиться анкетування серед учнів 9,11 класів, години спілкування на профорієнтаційну тематику, зустрічі з представниками навчальних закладів.

Стало вже традицією організація та проведення екскурсій до Миколаївського національного аграрного університету випускників Очаківського району.

25 жовтня 2013р учні Козирської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали Миколаївський національний аграрний університет в якому випускники ознайомилися з матеріально-технічною базою ВУЗу, кабінетами в яких проходять заняття, лекційними аудиторіями , лабораторіями,спортивними залами, їдальні тощо.

Випускники поспілкувалися з завідуючими різних кафедр, викладачами, випускниками даного ВУЗу, старшокурсниками. Відвідали також музей при університеті створений студентами МНАУ. Отримали змістовну інформацію щодо довузівської підготовки, перспектив навчання в даному навчальному закладі.

 

Заступник директора з виховної роботи

Козирської ЗОШ І-ІІІ ступенів 

Крикуненко О.С.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити