День перемоги

Чимало свят дарує нам весна.
Як рідний дім - повернення з дороги,
Та є найбільш хвилюючий для нас
Величне свято Перемоги.
Це свято не затьмариться в віках,
В цей день нестимуть люди завжди квіти,
Не обміліє пам’яті ріка -
В серцях нащадків буде жити.

 

9 травня -це суміш печалі і радості, десятки  мільйонів  життів  заплатило людство за мир  і свободу. Життєва мудрість  ветеранів,їх  ставлення  до  ратного  та громадянського  обов’язку -  це високий приклад  для наслідування -  це добре  розуміють  педагоги  нашої  школи ,  а  тому приділяють  значну  увагу вихованню  патріотизму .  

 Учні школи  постійно доглядають  за пам’ятниками воїнам-односельчанам  в селах Козирської  сільської  ради:    Козирці, Михайлівці,  Чернігівці ,  Подах  (хоча  останні два вже не  існують-  є тільки пам’ятники).   Напередодні   свята  знову  прибрали    біля  всіх пам’ятних  місць.    З  захопленням  та  відповідальністю  учні виготовляли   гірлянду з  хвої та квітів, яку урочисто   в день Перемоги  покладають  до  підніжжя  обеліска,  змагаються за несення урочистої    варти в  день  святкування. Їхня підготовка та участь  у заходах до свята свідчать про  те,   що  вони  прагнуть  бути  гідними безприкладного життєвого подвигу своїх прадідів. А  ми - педагоги  віримо,  що участь у подібних  заходах  і цьогорічний  День  перемоги  слугуватиме гуртуванню  та єднанню нашої  нації, дасть  нам  наснаги  і віри  в майбутнє.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна,  низько  вклоняємося та  складаємо глибоку  шану  ветеранам, які на своїх  плечах винесли тягар  віни  та підняли  країну із руїн у повоєнні роки.   Низький уклін, Вам та безмежна  шана.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити