Екскурсія до Миколаєва

Ось і настав цей день.

Ми учні пришкільного табору «Барвистий віночок», з великим задоволенням відвідали  обласний  дитячий  центр  творчості. Чого  тільки  там  не  побачили!

Великою гордістю для нас була виставка, де ми побачили речі, виготовлені  нашим учнем, нині випускником, Крикуненком Дмитром: це дуже красивий і оригінальний стільчик, на якому хотілось посидіти всім учням. А яка гарна космічна ракета! Здається, що ось-ось вона підніметься в небо.

 Сподобалось, що учні, наші ровесники, самі виготовляють різні речі, наприклад: літаки, планери, які можуть піднятися дуже високо. А спортивні машинки на пультах управління, а кораблики, які плавали в басейні…

Нам сподобалось все, а головне, що так захотілося самим  робити такі ж іграшки.

Не менш цікавою була екскурсія до музею «Старофлотські казарми». Перед нами відкрився чарівний світ флори та фауни Миколаївщини. Пригадалися уроки природознавства, на яких нам розповідали вчителі про чарівний і загадковий світ прекрасного. А тут ми побачили такі експозиції і ніби живі птахи, тварини, рослини були перед нами.

А далі… А далі «Казкове містечко»! Батути, тир, машинки, різні атракціони. Не хотілося йти звідси.

Повертались до школи веселі, задоволені і щасливі. Дякуємо нашим вчителям за таку цікаву, змістовну і незабутню подорож.

2 загін табору «Барвистий віночок»

при Козирській ЗОШ І – ІІІ ступнів

 

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити