Шкільне життя наймолодших

   З 1 по 5 грудня в Козирській ЗОШ пройшов тиждень початкових класів. Щодня на учнів чекали нові розваги та ігри, присвячені певному дню.

   Казковий світ дитинства розпочав  цей тиждень. Гортаючи сторінки улюблених казок, діти  зрозуміли, що казка – це диво, вона повчає, дарує багато радості. Вони були героями і глядачами лялькової вистави «Колобок», прийняли активну участь у конкурсі малюнків «Казковий вернісаж.»

  У вівторок на дітей чекала цікава математична вікторина, гра «Розумники і розумниці» та «Збери пазли». Переможцями гри стали учні 1 класу та учениця 3 класу Єдалова Оксана.

 

  Середа пройшла під девізом «Здоров’я дитини – багатство країни.» Після перегляду казки «Здоров’я – найбільше багатство у світі», пройшли спортивні змагання між командами «Козаки», «Динамо», «Мушкетери». В завзятій боротьбі перемогла команда «Динамо.»

  У четвер на дітей чекало свято рідної мови «Мова наша калинова.» В святковому українському одязі діти співали пісні, розповідали скоромовки, смішинки, прислів’я. З особливою любов’ю були прочитані дітьми вірші про мову.

  І закінчив цей тиждень «Цікавий світ навколо нас.» Під час проведення вікторини «Галявина чудес» та екологічної гри «Ми природу дуже любимо і друзями її будемо» учні показали добрі знання з природознавства, зрозуміли, що необхідно оберігати навколишній світ. Підсумком дня стала виставка робіт з природного матеріалу, яку  діти готували разом із своїми батьками. Кожна робота була цікава, незвичайна, неповторна.

 

  За активну участь у проведенні Тижня початкових класів учні були нагороджені медалями та грамотами. Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити