Мовна літня школа в Козирській ЗОШ

Мовна літня школа в Козирській ЗОШ

Почалося літо, у наших дітей з’явилося більше вільного часу. З’явилася можливість відпочити від трудових навчальних буднів, але відпочивати тим приємніше, чим корисніше. Тож ми вирішили відкрити на базі Козирського пришкільного табору «Барвистий віночок» літню мовну школу, щоб бажаючі вдосконалювати свою англійську мали можливість вивчати мову не в умовах стандартного уроку. Очолила її роботу вчитель англійської мови Головач І.Ю. Для  роботи використали матераіли Міжнародного освітньо-методичного центру «PEARSON - Dinterral», рекомендовані МОН України.

            А щоб заняття проходили більш цікаво і ефективно запросили до себе викладача з англійської мови Trista Rappen-McGetrick  разом з її чоловіком  Jesse Boulard з університету штату  Пенсільванія  м.Huntinqdon , які зараз працюють в Миколаївському Чорноморському університеті ім.П.Могили за програмою обміну викладачами вищих навчальних закладів Fulbriqht.

            Два дні спілкування пройшли як одна мить. Діти спілкувались, вчили англійські пісні та ігри, в свою чергу навчили Трісту своїх улюблених ігор та пісень, познайомили з історією та природою Очаківщини, а наостанок відвідали історико-археологічний заповідник «Ольвія».

            Наші заморські гості були вражені гостинністю та відкритістю наших дітей, а ще їх дуже вразила величезна кількість троянд біля сільських садиб.

             Обмінявшись адресами, всі сподіваємось на подальшу співпрацю.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити