Корисні поради з вивчення англійської мови

Які ж методи вивчення англійської  мови, що реалізовуються  при шкільному вченні, є найбільш ефективними?  Виходячи з того,  що ігрова діяльність – це найбільш  природний вид  діяльності  для дітей,  ситуація успішності в іграх - сильна мотивація для дитини. Ігровий  метод вчення, таким чином, є найбільш природним, а, отже, і    найефективнішим методом вчення іноземним мовам в школі. Звичайно,  даний метод має свої особливості для різних вікових  категорій.

 

... Але мені здається, найважливішими при вченні англійській мові  є перші два – три роки вчення. У цей період  в учня формується не лише і не стільки словарний запас, хоча це теж дуже важливо, а відношення до іноземної мови, як  до органічної частини  світу  дитини, і, як наслідок, формування внутрішньої  стимул-реакції до вивчення  предмету. Ситуація успішності,  сформована на уроках англійської мови, сприяє посиленню  мотивації вивчення  іноземного.

 

З вищесказаного  виходить, що ігровий метод на уроках  англійської мови – найбільш прийнятний і ефективний метод навчання. Виходячи з того, що дітей дуже цікавить  робота з  інтернетом, частину завдань доцільно  давати, використовуючи інформаційні мережі, таким чином підвищуючи зацікавленість дитини в позитивному результаті виконання завдання. Непоганий  аудіокурс для початківців, наприклад, можна знайти тут – englishfull.ru/uroki/100-urokov.html.

Думаю, що не варто зменшувати роль наочності на уроках англійського, маючи на увазі не лише і не стільки традиційні граматичні таблиці, а, швидше, уривки з улюблених дитячих мультфільмів, казок, космічних  пригод, ігор.  Хоча б кілька уроків по темі, що вивчається, доцільно проводити у вигляді відеоекскурсій або з використанням елементів відеоігор, казок, як чарівних, так і народних, легенд,  фольклору.

Підготувала вчитель англійської мови

Козирської ЗОШ І-ІІІ ст.

Головач І.Ю.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити