Учителю, перед ім'ям твоїм...

Життєві шляхи - як ріки, а ріки - як життєві шляхи. Одні несуть свої води тихо й незворушно, інші ж вирують, намагаються знести каміння зі шляху, шукаючи нові русла. Саме такий неспокійний шлях обрала для себе вчителька початкових класів  Козирської  ЗОШ І – ІІІ  ступенів Ольга Миколаївна Семенишена. Професію педагога Ольга Миколаївна вважає своїм покликанням.

В 1970 році вона приїхала до наших південних степів з далекої Хмельниччини за направленням чоловіка. За роботою, сім’єю ніколи було скучати за рідними лісами і луками. То ж тепер Очаківщину вважає своєю другою малою батьківщиною. За сорок п’ять років педагогічної роботи вона спробувала не тільки вчительської долі, а й тривалий час завідувала дитячим садком в селах Солончаки та Козирка. Мудра щира людина і великий професіонал. Важко й підрахувати скількох дітей за таку тривалу трудову діяльність вона навчила основам грамоти, дала поштовх до розвитку, вселила віру в свої сили.

 

Творчість, глибока ерудиція, і спостережливість, і вимогливість - ось підґрунтя успішної педагогічної діяльності нашої колеги. Ольга Миколаївна віддана своєму покликанню. Таку ж любов вона намагається прищеплювати своїм вихованцям. Можна тільки по-доброму позаздрити тим, кого вона навчає та виховує.Жоден учень не пожалкував, що потрапив вчитися саме до неї, а навпаки, більшість батьків з радістю віддають своїх дітей до неї, бо знають, що вчителька дасть їм міцні знання.

Її праця подібна праці хлібороба - із зерен добра, щирості, справедливості вирощує вона дитячі душі.

Немало часу вона проводить у бесідах з людьми, а тим, хто потребує допомоги, завжди дає добру й щиру пораду. Молодшим колегам вона як мама, з однолітками - подруга, зі  старшими - вдячна дочка чи сестра… Всіх вислухає і підтримає, і жодної довіреної таємниці не відкриє. Людям, які зазнали лиха чи горя, Ольга Миколаївна віддає останнє, що має, ніколи не шкодуючи про надану допомогу. І друзів вона вибирає не за майновими або соціальними ознаками, а за душею та серцем, щирим і  добрим. Секретів своєї майстерності вона не приховує, завітайте до неї - і самі в цьому переконаєтеся. Ми, колеги Ольги Миколаївни, щиро радіємо її успіхам і зичимо, щоб доля й надалі була прихильною до неї, а вихованці успадкували від неї таку ж любов і таке ж прагнення до знань.


Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити