Ранні огірочки — це одні з перших овочів, які тішать нас своїм урожаєм. Щоб отримати супер ранній урожай огірків, слід звернути увагу на такі нюанси, як правильний догляд за землею, з цим допоможе розібратися компанія Агротех.
Особливості посіву
Для отримання супер раннього врожаю беру трохи насіння на посів у третій декаді березня, оскільки основну частину огірків сію у середині травня.
З минулого року залишилося трохи насіння скоростиглих і ранньостиглих партенокарпічних (не бджолозапильних) сортів. Їх продезінфікувала в марганцівці, потримала у розчині Епіну та розмістила на вологі ватяні диски на проростання.
Беру насіння із запасом, тому то не все насіння може прорости.
Накрила поліетиленовим пакетом ємність із насінням та поставила у тепле місце. Паростки з’явилися вже на 5 день. Розсадила їх по окремих стаканчиках.
Що робити далі
Після появи 2 справжніх листочків розсаду потрібно висадити у відра з дренажними отворами та поживною сумішшю (4-6 штуки, цього достатньо, наприклад, по дві-три рослини в ємність), яка складається з городньої землі, золи та перегною. Вони дорощуватимуться прямо у відрах у теплиці.
Підгодовувати можна починати через 2 тижні розчином коров’яку після висадки розсади у відра.
На ніч рослини потрібно заносити додому. На початку травня з’являться перші невеликі зеленці.
Обов’язково потрібно вибрати на посів скоростиглі та партенокарпічні сорти огірків або дуже ранні, щоб вони встигли віддати швидше свій урожай. Наприклад, Зозуля F1, скоростиглий, салатний сорт. Краще вибирати гібриди з цією метою, які стійкі до зниження температури.