Найчастіший запит від вагітних — що прийняти від запору чи проносу?

Найчастіший запит від вагітних - що прийняти від запору чи проносу?

Діарея

Якщо інфекційна причина та харчове отруєння виключені, але послаблює і заважає жити, додайте до раціону більше продуктів, що містять пектин та камеді (це корисні харчові волокна), щоб допомогти засвоїти зайву воду.

Прикладами таких продуктів є яблучне пюре, банани, білий рис, вівсянка та пшеничний хліб.

Харчові волокна з гуарової камеді можна одержувати у вигляді БАД (Оптіфайбер, Смартфайбер). Як не дивно, при запорах вони теж добре допомагають. Назад теж вірно — псиллиум з насіння подорожника може сприяти ситуації при діареї.

Запор, діарея, печія можуть супроводжувати вагітність (народиш пройде), але можуть виявитися симптомом серйозного захворювання. У статті за цим посиланням https://applemint.com.ua/diareya-u-vagitnix-chomu-vinikaye-ta-chim-likuvati-pronos-pri-vagitnosti-shho-robiti-prichini-diareї/ ви можете прочитати, чим лікувати панос при вагітності.

Найчастіший запит від вагітних - що прийняти від запору чи проносу?

Запор

Постійний супутник вагітності та основна причина «тонусу», болів у животі, які часто приймаються за «загрозу». Більшість вагітних, що лежать «на збереженні» потребують лише нормалізації випорожнень. Але обмеження рухливості, режим «лежи, кришталева ваза» не дає добре спорожнити кишечник.

Три основні правила: пити, рухатися і їсти «какательну» їжу.⠀

Ми радимо щедро пити — від 1,5 до 2 літрів на день, у тому числі мінеральної води, що містить магній, за 15-20 хвилин до їжі по 200-250 мл вранці та 100-150 мл у денний та вечірній час. У раціон варто включити достатньо клітковини (овочі, фрукти, ягоди та цільнозернові продукти). Для любителів конкретики необхідно з’їдати від 20 до 30 г нерозчинної клітковини на добу.

На додаток до споживання продуктів з високим вмістом клітковини, можна додавати сирі висівки (від двох до шести столових ложок з кожним прийомом їжі), а потім склянку води або іншого напою.

Допомогти впоратися із запором може псилліум із насіння подорожника. Це Мукофальк або Фітомуціл (перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *