Запрошуємо до школи!

 

Шановні батьки  та  любі  наші першокласники  !

Скоро 1 вересня.  Школа  гостинно відчиняє  перед  вами двері. В 2018-2019 навчальному році перший клас навчатиме вчитель вищої категорії Поліщук Тетяна Борисівна, досвідчений педагог ,за плечима якого 33 роки педагогічного стажу.

ласкаво просимо до школи

 

Для  задоволення  всіх  освітніх  потреб  маємо  достатньо  забезпечену  спортивну  залу,

спортивний зал

кабінет  інформатики  з  певним  навчально-методичним  забезпеченням, де наші вихованці  мають  змогу  ознайомитися з  найновішим  матеріалом  з  будь-якого  предмету. В шкільній  бібліотеці  знайдуться книжки  як для  наших  маленьких  школярів  так  і для  їх  батьків,  тут вам  дадуть  слушну  пораду,  допоможуть  підібрати  книжку,  поспілкуються з приводу прочитаного.

шкільна бібліотека

Після  навчальних  занять  можна   погратися  в коридорі, на  шкільному  подвір’ї  чи  в класному ігровому  куточку,  або  ж  відпочити  у  теплій  та  затишній  спальні.

спальна кімната для першокласників

А. щоб дитина  росла  і  розвивалася здоровою  в нашій школі працює  їдальня.  До  послуг   учнів  -  дворазове  харчування ,  смачні    і поживні страви готуються кухарем  з  якісних,  натуральних  продуктів.
 

шкільний вокальний ансамбль
Шкільний вокальний ансамбль на фестивалі «Сузір’я талантів»

Зі вступом до школи змінюється зміст і характер ставлення дитини до навколишнього світу і до самого себе. В учня є нові обов’язки, за виконання яких він звітується перед суспільством в особі вчителя: регулярно ходити до школи, робити уроки, не запізнюватися, виконувати правила для учнів, тощо.

До зустрічі у школі, першачки!

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити