Тиждень української мови

Богдана мудрість і Тараса заповіт

І гул століть, і сьогодення гомін

В мені злились, як духу моноліт.

Саме такими гарними рядками розпочалась урочиста лінійка присвячена тижню української мови і літератури.

Під час цього тижня було проведено ряд заходів: у вівторок учні 5-11 класів переглядали відео «Топ-5 народних символів України». Для 5-7 класів пройшла цікава філологічна гра «У казковому світі мови». Для учнів 8-11 класів було проведено літературний захід «Моя любов, моя висока! Не відпускай мене, храни!»

Учні молодших класів приготували красиві малюнки на тему « Рідну землю, де живем, Україною зовем ».

Завершили тиждень мови і літератури святом до Дня української писемності і мови. Цього дня учні виконували завдання з Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, а це велика честь брати участь у цих мовних  змаганнях. 

Воїнам світла Миколаївщини присвячується

Зродились ми великої години,       
З пожеж війни і з полум'я вогнів - 
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гніті гнів на ворогів.  

Вашій увазі пропонується електронна версія книги "Воїни світла Миколаївщини" в створенні якої брав участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. На презентації книги він зазначив:"Разом зі щирим патріотом прокурором Тарасом Дунасом ми створили книгу "Воїни Світла Миколаївщини". Вона складається з історій про 151 загиблого військового з Миколаївської області. У цій книзі є малюнки дітей, батьки яких вже не повернуться додому. В цій книзі - розповіді про героїв, які загинули на сході країни, борючись за наш суверенітет. Я залишив місце, щоб цю книгу доповнювали батьки, родичі, побратими. Адже, на жаль, про деяких воїнів ми не змогли зібрати нічого, крім офіційної інформації. Тут, у цій книзі, вони всі - тут душі цих хлопців, завдяки яким ми маємо можливість перебувати тут, жити в мирній Миколаївщині".

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОЗИРСЬКОГО ЗЗСО

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Радсадівської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Козирського  закладу загальної середньої освіти Радсадівської сільської ради, який знаходиться за адресою:

-         с. Козирка, вул. Шкільна, 1-В, Очаківський район, Миколаївська область;

Олімпійський день 2018

Олімпійський день

З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення Всесвітнього Олімпійського дня в Україні в Козирській ЗОШ І-ІІІ ступенів  протягом червня відбулися змагання з різних видів спорту, фізкультурно – оздоровчі та спортивно – масові заходи  присвячені Олімпійському дню, а саме:

-Урочисте відкриття з винесенням Олімпійського прапору;

-Стрибки з місця;

-Віджимання від перекладини;

-Біг на короткі та довгі дистанції;

-Ознайомлення з інформаційним стендом «З історії олімпійських ігор».

Хай сонцю і квітам всміхаються діти

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

Захист дитинства у цілому світі –

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити,

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Дитинство – найкращий та безтурботний період життя людини, який, на жаль, буває тільки раз.