День туризма в Козирській ЗОШ

День туризму.

З метою формування здорового способі життя, розширення кругозору дітей та юнацтва щороку в школі проводиться День туризму, який включається до плану загальношкільних заходів і проводиться 27 вересня до Всесвітнього Дня туризму.

Основні заходи Дня туризму проводились  на свіжому повітрі та передбачали активний і змістовний відпочинок дітей в різних формах. Діти побувати на п’ятьох станціях:«Рюкзак», «Намет», «Спальник»,«Інтелектуальна», «Навігатор».

 

Першим етапом змагань стало зібрати одного учня в похід – тобто скласти йому в рюкзак необхідні речі, а зайві залишити.  На другій станції діти  на швидкість збирали та розбирали палатку, де важливим був час, якість та згуртованість колективу. На третій станції чотирьом учасникам довелося на швидкість упоратися зі спальним мішком . На четвертій станції  учні вирішували практичні питання пов’язані з погодними умовами, які можуть застати туристів у поході та з загальними поняттями.  Фінальною перепоною для учасників стало орієнтування на місцевості, де вони отримали мапу з  позначеними 5 пунктами, які треба було знайти на місцевості.

При підведенні підсумків місця розподілилися таким чином: І місце учні 11 та 7 класу, ІІ місце учні 8 класу, третє місце 6 та 9 класи. Вітаємо переможців!

 

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити