Від шкільних знань - до впевненості в житті

 Від шкільних знань  - до впевненості в житті

Важливо, щоб кожна людина знала свої права та дотримувалась своїх обов’язків. А ще не менш важливо, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством.  А це можливо лише в правовій державі і  тоді, коли кожен розумітиме значимість правових  знань для себе.

Отож в нашій школі традиційно до  міжнародного Дня прав людини  проводиться тиждень правових знань. У цьому році він розпочався у понеділок, 5 грудня. Свої знання у галузі прав людини демонстрували учні 9класу. Вони стали активними учасниками Правового марафону.

Найстарші учні школи, 9 - 11 класів  «пограли» в Правовий  футбол  під час якого не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені питання щодо їх власного досвіду відносин з міліцією та іншими правоохоронними органами, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував складні життєві ситуації 

Учні пригадали, як зароджувалися і розвивалися права людини з плином часу, а також визначили, якими можуть бути завдання Товариства прав людини, що може діяти в будь-якій школі.

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити