Пам'ять без кордонів

Пам'ять без кордонів

Минають дні, ідуть роки.

Життя листки перегортає.

А біль Афгану – навіки,

В душі чомусь не замовкає.

 

Щорічно15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців.  В цей день  учні Козирської школи зібрались, щоб вшанувати пам’ять тих, хто поліг на афганській землі, дізнатись про героїв цієї страшної війни. 

 

Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями. Вони вірили, що виконують інтернаціональний обов’язок.  Афганська війна назавжди залишиться болем у серці нашого народу.„ Немає більшої любові, ніж та, коли положиш душу свою за друзів своїх”, – говориться в Євангелії.

Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ тільки через те, що не сам керував долею своїх громадян, а ними розпоряджався хтось інший. Це потрібно для того, щоб нові Афганістани не виникли більше на нашій землі. Давайте будемо завжди пам’ятати ветеранів, виявлятимемо розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі: у спогадах, у снах, у думках.  

По завершенню години Пам’яті  було проведено військово- спортивні змагання  між хлопцями 9-х – 11 –х класів. Адже молоде покоління повинно бути готовими захищати свою землю від ворога.

 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити