Чорнобильська трагедія — одвічний слід на Україні

Чорнобильська трагедія — одвічний слід на Україні

Піснею про Чорнобиль «Лелеки» розпочалась година Пам’яті в Козирському СК. На даному  заході  був присутній  голова  Очаківської райдержадміністрації – Самоуков Сергій Вікторович.

 Щорічно 26 квітня ми привертаємо увагу, як української так і  сільської громадськості, до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, наших співвітчизників і жителів інших держав. І серед тих людей, які стали на захист нашої рідної землі, були і наші земляки Петро Францевич Парчевський , який був запрошений на годину Пам’яті та Володимир Леонтійович Згурський, який пішов з життя:

Його не має більше серед нас.

Він, ніби свічка, догорів так тихо –

В рік двадцять п’ятий від Чорнобиля він згас,

Здолавши радіації всі лиха.

 

Це рядки  з вірша нашої землячки колишньої вчительки Компанієць Ганни Степанівни, які читали учні Козирської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Сергій Вікторович звернувся до присутніх в залі:  «Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!  Хоч промайнуло більше  30 -ти  рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд скривдженої землi. Цей день не минув  безслідно, вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю».

На завершення заходу присутні в залі  хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Кожен з присутніх, можливо у цей час, замислився, скільки людських доль понівечено Чорнобильським смерчем, скільки ліквідаторів загубили своє здоров’я, а скільки уже відійшло у вічність.

                                                                                                ЗДВР  Козирської ЗОШ – Крикуненко О.С.

                                                                                               Директор Козирського СК – Сабодаха І. В.

 
Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити