Хай сонцю і квітам всміхаються діти

 

 

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

Захист дитинства у цілому світі –

Це місія честі, любові, добра.

Заради майбутнього треба нам жити,

Прекрасне і вічне нехай не вмира.

Дитинство – найкращий та безтурботний період життя людини, який, на жаль, буває тільки раз.

 1 червня ми святкуємо Міжнародний день захисту дітей! Це свято – одне з найстаріших міжнародних свят. Перший день захисту дітей відзначали у 1950 році. Підтримала цю ідею Організація Об’єднаних Націй і проголосила захист прав, життя та здоров’я дітей одним із пріоритетів своєї діяльності.

В Україні свято дитинства відзначають з 1998 року.

Наші діти, - наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє, адже чужих дітей не буває.

Тому щорічно ми, дорослі особливо в це день намагаємося зробити особливим. Так загальними зусиллями (Козирського сільського клубу – Сабодаха Ірина Вікторівна; фермера – Свіщенко Олександра Вікторовича; підприємців - Бабійчук Лесі Семенівни, Кокоріної Ксенії Анатоліївни, Стукашевої Ольги Володимирівни, Яворської Ярослави Володимирівни, Зубцова Віталія Павловича; фізичної особи – Драгуновської Тетяни Олександрівни)  для дітей, які мешкають на території села Козирка було підготовлено і проведено Свято Дитинства з конкурсно – розважальною програмою і обов’язковими солодощами та морозивом по завершенню свята.

Привітав зі святом присутніх дітей та батьків голова Радсадівської сільської ради – Піньковий Юрій Іванович та пообіцяв екскурсію для кращих учнів до м. Одеси.

Велике ДЯКУЮ не байдужим  дорослим, які посприяли матеріально в проведені заходів.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити