Перемога в обласному конкурсі Енергія-2012

Розум, який одного разу розширив свої

кордони, ніколи не повернеться в колишні.

А. Енштейн.

Сучасній людині для комфортного життя потрібно бути всебічно освіченою, тобто мати уявлення про різні сфери її діяльності; володіти навичками використання науково-теоретичних знань у побуті. Домінуючими, на тлі світової єнергетичної кризи, стають навички єнергоспоживання. Елементарні знання про енергетичні ресурси природи, перетворення єнергії, зв’язок енергетичних та екологічних проблем - дають змогу людині економно використовувати енергію у процесі життедіяльності.

 

конкурс Енергія-2012Щоб активізувати інтерес до цієї проблеми серед учнів, кафедрою природничо- математичної освіти МОІППО проведено ІV обласний конкурс для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області "ЕНЕРГІЯ-2012". Конкурс проводився в 3-х номінаціях:

  • способи видобування електричної енергії та палива
  • раціональне використання природних енергетичних ресурсів
  • енергетика та безпека людини

Учні нашої школи успішно прийняли участь у конкурсі, отримавши друге місце. Бараняк Назар (6 клас) та Бараняк Остап (7 клас) представили роботу у першій номінації на тему: "Найпростіші способи отримання електроенергії в побуті". Сподіваємось, що набутий досвід у майбутньому хлопцям стане у пригоді.

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити