Ми українці - ми за мир

Діти- найдорожчий скарб,наша радість і наше майбутнє.Саме тому святий обов’язок родини,школи подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні,забезпечити їй дотримання прав дитинства.З метою привернення уваги дорослих до необхідності мирного і спокійного життя наших дітей у школі  20 вересня 2014 року учнівський і педагогічний колективи стали учасниками акції "Ми українці, ми-за мир", під час якої на єдиному уроці Миру всі залучилися до флеш-мобу "Голуб миру". Учні, педагоги об’єдналися в думці, що тільки в єдності, в дотриманні єдиної ідеології, моралі, законів духовності - НАША, СИЛА, МІЦЬ, НЕПОБОРНІСТЬ І МИРНИЙ СПОКІЙ.

 

Люди доброї волі рішуче виступають проти війни і закликають до миру в усьому світі. ...Було проведено конкурс малюнка, знято відеоролик "Ми за мир". Під час акції звучали віршовані рядки з закликом до миру, демонструвався відеофільм "Щасливі діти - щаслива країна".

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою юних співгромадян! Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Земля чарівна! Стійте, зупиніться.

 

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити