Наша гордість

Наша гордість

    В Козирській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулася зустріч учнів  з  мешканцем с.Козирка , воїном АТО Кубою Володимиром  Сергійовичем.

    Володимир - випускник  нашої школи 2011 року. Був мобілізований  в 2014 році, після  чотирьохмісячної підготовки, в листопаді був направлений до Луганської обл.  м. Попасне в  складі Національної гвардії.

 

     Ми ,вчителі, пам’ятаємо Володимира , як  учня  котрий був врівноважений, спокійний, товариський, активний в спорті, відповідальний за доручену справу. А у розмові з колишнім учнем ми побачили  мужнього, сміливого , відповідального, сильного, чемного, вихованого, справжнього чоловіка, нашого захисника.

     Володимир розповів учням, як життєві випробовування змінили його світогляд, відношення до рідних, близьких, односельців. Як він почав цінувати рідне село, край, де народився, виріс і живе. Учні школи із захопленням слухали розповідь воїна, переглядали фото, які він коментував.

     Година зустрічі пролетіла , як одна мить. Ми не хотіли відпускати співрозмовника, у нас постійно з’являлися нові запитання до нього. «Це не остання зустріч» - пообіцяв нам Володимир. Так ,дійсно, тільки через тісне спілкування безпосередньо з учасниками  подій, можна гідно виховувати молоде покоління.

     Куба Володимир нагороджений медаллю «Незалежність України» ІІІ ступеня.

      Від усієї душі хочемо подякувати батькам Володимира за такого прекрасного сина.

 

      Володимир – наша гордість, приклад для наслідування.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити