Від «Цікавої економіки» – до цікавої екскурсії

Від «Цікавої економіки» – до цікавої екскурсії

 За навчальним планом  Козирської  ЗОШ І – ІІІ ст. учні 4 класу  вивчають спецкурс «Цікава економіка» (варіативна частина). Дуже багато цікавого і необхідного для майбутнього життя вони дізнаються з нього. Дійшовши до теми «Ринок товарів та послуг» учні вивчили саме поняття «ринок», дізналися хто такі продавці і покупці, підприємці. Як зазначено в посібнику підприємці – це люди, які вміють знаходити нові шляхи, нові можливості вироблення благ, впроваджувати нові ідеї, процеси або технології. Але для детальнішого вивчення даної теми я,Семенишина Ольга Миколаївна, запропонувала їм піти на екскурсію. Адже в нашому селі є невеличкий ринок. На цьому ринку серед інших торгівельних точок розмістилося 4 магазини, власниками яких є Котов Ігор Олександрович і його дружина – Котова Наталія Олексіївна. Вони люб’язно погодилися бути нашими екскурсоводами.

 

Відвідуючи магазин будівельних матеріалів, діти з захопленням розглядали різні відділи. Особливо сподобався  їм відділ « Побутові товари». Тут Наталія Олексіївна докладно розповіла дітям про призначення кожного товару.

Потім нам запропонували відвідати кафетерій,який нещодавно відкрився.  Приміщення оформлено по-сучасному: великий телевізор, безкоштовний інтернет, гарний дизайн приміщення. На дітей чекав сюрприз, святково накритий стіл. В теплій обстановці за круглим столом продовжилася наша бесіда. Діти задавали багато питань такі як:

-         Як Ви знаходите нові шляхи в такий скрутний час для розбудови бізнесу, для покращення обслуговування населення села?

-         Хто є Вашими помічниками у роботі ?

-          Які у Вас плани на майбутнє ?

Наталя Олексіївна давала розгорнуті, зрозумілі для дітей відповіді. Адже вона за фахом – економіст. Екскурсія дуже сподобалася учням.

Хочеться подякувати цій сім’ї, яка не боячись труднощів, зробили для людей села такі необхідні блага. Не їдучи в обласний центр можна купити всі товари, які потрібні для дому, сім’ї.

Відвідавши такий ринок, можливо хтось і з дітей в майбутньому стане підприємцем.

 

В народі кажуть: єдиною красою для людини є здоров’я. То ж нехай цій подружній парі Бог дає здоров’я на довгі роки, щастя, удачі їм у процвітанні їхнього бізнесу.

Сподобалось? Поділися з друзями:

Додати коментар

Захисний код
Оновити