Як вивести пляму від соняшникової олії з одягу

Пляма від олії може непомітно з’явитися на нашому одязі, наприклад, під час приготування їжі, і так само непомітно зіпсувати не тільки настрій, а й апетит. Адже найближчим часом доведеться думати не про їжу, а про те, як забрати поставлену пляму. Якщо не мати необхідної інформації з цього сайту https://intermobi.com.ua/, зробити це буде непросто. Адже олійні сліди не розчиняються водою, швидко вбираються у тканину і потім, коли застигають, дуже погано виводяться навіть дорогим порошком.

Але, на щастя, до магазину за порошком бігти не доведеться, бо «врятувати» забруднений одяг можна простими народними методами, перевіреними часом.

Як вивести пляму від соняшникової олії з одягу

Нижче ми розглянемо найефективніші з них:

Крохмаль. Скориставшись цим чудовим методом, ви не залишите плямам жодного шансу. Для процедури вам знадобиться звичайний крохмаль, чиста тканина та праска. Просто насипте зверху на пляму невелику кількість крохмалю, накрийте шматочком тканини і пропрасуйте теплою праскою. Якщо пляма настільки велика, що не вийшла з першого разу, просто повторіть процедуру, використовуючи новий крохмаль.

Сіль. Крохмаль, звичайно, є в кожному будинку, але якщо раптом він закінчився в самий невідповідний момент, можете скористатися сіллю. Цей метод здійснюється так само, як попередній. Забруднена область посипається сіллю, зверху кладеться чиста бавовняна тканина, яка прогладжується нагрітою праскою. Все дуже просто.

Як вивести пляму від соняшникової олії з одягу

Туалетний папір. Якщо метод із сіллю вам не сподобався, використовуйте замість нього туалетний папір. Вона так само добре вбирає масло. Один шматок паперу, складений 3 рази, підкладіть під забруднену область, а другий – на неї. Зверху на папір покладіть шматочок тканини і пропрасуйте праскою. Папір необхідно змінювати в міру його забруднення. Продовжуйте процедуру, поки весь жир не перейде на папір.

Ацетон. Якщо масляна пляма була поставлена на одяг, у вас не було можливості її вивести і тепер вона в’їлася в тканину і застигла, скористайтеся ацетоном або очищеним бензином. Спочатку забруднену область змочіть водою, потім за допомогою ватного тампона нанесіть ацетон на масляні сліди, накрийте папером, добре пропрасуйте теплою праскою і, коли від плям нічого не залишиться, випрати виріб у теплій мильній воді.

Рідина для миття посуду. Це дуже простий, ефективний та перевірений метод. Візьміть ємність і змішайте в ній 0,5 склянки теплої води, 1 ст. л миючого засобу та 1 чайн. л нашатирного спирту. Добре перемішайте, змочіть у приготованому розчині чисту ганчірочку або ватний тампон і обробіть ділянку тканини з виворітного боку. Після цього накрийте пляму папером і пропрасуйте теплою праскою. Все тепер від слідів нічого не залишилося!

Скипідар. Візьміть ємність і змішайте шматочок натертого господарського мила, 2 чайні. л скипидару та 1 чайн. л нашатирного спирту. Ретельно перемішайте, нанесіть на забруднену ділянку приготовлений засіб, зачекайте 5 хвилин і змийте все за допомогою губки, змоченої у воді.

На закінчення:

За допомогою наведених у цій статті методів ви легко позбавитеся від масляних слідів і дуже скоро забудете про неприємність, що сталася. Однак варто пам’ятати, що багато залежить від того, на яку тканину було поставлено пляму. Щоб не випадково не зіпсувати одяг, перед процедурою перевірте приготований засіб на невеликій ділянці тканини з внутрішньої сторони

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *